A jaké, že ty pravé vlastně jsou? Právě takové, do kterých bude možné bez problémů a šikovně naskládat všechny osobní věci, boty i s taškou, a také třeba kabát či bundu v zimním období. Vybírat můžete např. z , kde naleznete přesně to, co zrovna potřebujete. Jak skříňky boxové, tak klasické, s rozličnými druhy uzamykatelných systémů a v různých barevných provedeních.

žlutobílé plechové skřínky

Boxové šatní skříňky

Tyto úložné prostory se hodí především na sportoviště, do výrobních provozů nebo třeba škol. Díky jejich velikosti je možné ukládat v nich možná menší množství věcí, ale právě na tento druh využití např. pro plavecké bazény nebo školní pomůcky se naprosto hodí. K uzamykání jednotlivých boxů slouží cylindrický zámkem se dvěma klíči v základním provedení.

Povrchová úprava je prováděna práškovým lakem, skříňky jsou vyráběny v odstínu světle šedém, dveře potom ve světle šedé barvě, v modré, případně červené, zelené i žluté.

Šatní skříňky jsou dodávány v demontovaném stavu, zabalené v kartónovém obalu. Po smontování jsou boxové skříně stabilní a pevné, tedy bez nutnosti dalšího kotvení k zemi nebo ke zdi.
Počet boxů do sestavy je variabilní, můžete si tedy objednat přesně takovou sestavu, jakou budete pro své prostory potřebovat.

Klasické kovové šatní skříňky

Tento druh skříněk, které si můžete prohlédnout na je velmi oblíbený, pro své větší rozměry a příjemné ukládání věcí i v zimním období. Nejběžnější je typ dvoudveřových montovaných skříní s širokým využitím a s možností volby zámku. Jedná se, buď o cylindrický se dvěma klíči, nebo klasicky otočný na uzamčení visacím zámkem. Každá ze skříněk je odvětrávána cirkulací vzduchu pomocí větracích otvorů umístěných přímo ve dvířkách. Výrobce myslel i na bezpečnost uložených věcí a opatřil dveře výztuhou proti násilnému vniknutí. Šatní skříňky jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,8 mm.
Po dodání je třeba si skříňku sestavit podle přiloženého návodu od výrobce.

žluté kkovové skřínky