Že v tom nevidíte žádný rozdíl? Chyba lávky! Právě tady byste měli zpozornět a pořádně se zamyslet. Některé značky se zaměřují více na design, jiné na kvalitu nebo i rovnou na obojí zároveň. Záleží na tom, co přesně hledáte.

hodinky

Co na to říká vaše peněženka?
Říká se, že při výběru dárku nejde o peníze, ale to není tak úplně pravda. Neměl by vám zatížit rozpočet na roky dopředu, ale také kupovat zajíce v pytli se může ošklivě vymstít. Nejspíš u hodinek nesáhnete po kousku, na kterém pracovali přední módní návrháři, přesto můžete vybrat skvostný klenot, který skutečně potěší svého nositele. Je tu vaše ideální příležitost jak oslnit pomocí nádherného vánočního či narozeninového dárku.

Na čem záleží ženám:
· celkový vzhled doplňku, který se musí hodit k jejich osobnosti a outfitu
· Hlavní roli hraje styl, barva a vzájemný soulad mezi doplňky.
· Nový kousek musí především zaujmout, musí být tedy originální a viditelný. Volba strojku přitom není vůbec zásadní.

Jak jsou na tom muži:
· Technologie, to je oč tu běží. Musí mít řadu zajímavých řešení pro jejich praktický život. To splňují například pánské hodinky řízené rádiem solární. Propojí totiž hned několik funkcí naráz. Prostě dokonale ohromí!
· Dalším zajímavým parametrem, který mají v oku je pak výdrž baterie, hmotnost strojku nebo možnost měření srdečního tepu. Proč by takové hodinky nemohly mít třeba krokoměr?
· A nakonec se jim musí také líbit. Pro některé manažery nebo sportovce je také důležitý materiál a styl. Většinou však upřednostňují praktičnost, která se hodí pro každodenní nošení.

strojek od hodinek

· Tady vsaďte na kvalitu. Pokud máte doma potápěče, horolezce nebo fotbalistu, musí něco vydržet, jinak nemá cenu je ani kupovat.
V dnešní době už neslouží jenom jako ukazatel času, ale také módní doplněk a průvodce jakoukoli situací. Pravý muž se pozná právě podle vkusného doplňku, který k němu padne jako ulitý. V takovém případě poznáte, že před vámi stojí skutečná osobnost.