Hledáte marně způsob, jak vaše děti zaměstnat v době letních prázdnin nebo kdykoliv, kdy mají čas na to, aby si užily spoustu zábavy? Vymyslete pro nich program, který jim nabídne velké množství her a prostor k vyžití, ve kterém nebudou mít ani minutu k tomu, aby se nudily.
A pokud ještě pořád nevíte, jak toho dosáhnout, neváhejte se vydat na návštěvu zábavního parku, ve kterém se hromada atrakcí postará o to, aby měly celý den – co dělat.

děti ve skákacím hradu

Duhový Park

Zábavních parků je poměrně hodně a v případě, že přemýšlíte nad tím, kterému dát přednost, zvažte možnost navštívit park pro děti, který je proslulý tím, jak jsou v něm nejen malé ratolesti, ale dospělí účastníci nanejvýš spokojeni. Duhový Park vám představí hned několik zajímavých a netradičních atrakcí, které si můžete společně s vašimi dětmi vyzkoušet a objevit tak nové příležitosti k tomu, jak si užít rodinnou pohodu v centru pro děti.
Čeká na vás především velká porce legrace, a to zejména u vodní zóny, ve které se můžete zchladit a užít si mnoho atrakcí ve vodě. Vaše děti však ohromí i překážkové nebo závodní dráhy, odrážedla všeho druhu nebo opičí dráha, po které můžou šplhat a lézt tak, jak to dovedou.
Největší atrakcí pro nich však může být obří trampolína, která je jedna z největších široko daleko a nabízí tak možnost bezpečného skákání pro více dětí a dospělých najednou.

konfety

Velká plocha pro velké množství příležitostí

V době letních prázdnin nebo jakýchkoliv jiných, kdy mají všechny děti na chvíli možnost odpoutat se od dění ve škole, nabízí Duhový Park pestrý program v doprovodu vtipných a zkušených animátorů, kteří zabaví děti na dlouhé hodiny a nabídnou jim skvělou podívanou. Rovněž tak je v době svátků připravený pro všechny návštěvníky zajímavý a tématický program, který se neobejde bez nových zážitků a neopakovatelných vzpomínek. Nenechte se tedy připravit o možnost zavítat do parku, který nabízí dokonalý způsob využití volného dne pro všechny rodiny s malými, ale i staršími dětmi.