Známé a ještě známější

Nejznámější lahvičky poppers vyváží země jako je Anglie, o které se říká, že je kolébkou těchto produktů, dále také Německo, Japonsko nebo i USA. Vybírat si v dnešní době můžete už z více jak sta druhů těchto malých lahviček do 15 ml. Dále jsou k dispozici ještě větší do 30 ml. Disponujeme pouze kvalitními a prověřenými druhy. Zajistíme ty nejlepší možné ceny.

  • V sekci – jeden v akci – nakoupíte ještě výhodněji, až o 40% se slevou a to se rozhodně vyplatí.
  • Čekají vás také novinky. Vyzkoušejte neobvyklé a netradiční příchutě, které ještě neznáte. Novinky máte jako první k dispozici.

lidé na koncertě.jpg
Účinky na lidské tělo, aneb k čemu u vás může dojít?

Jistě vás bude zajímat, jak dlouho bude účinek na vaše tělo trvat. Většinou krátce. Jedná se o rozmezí kolem pár minut. V některých případech se uvádí jedna až dvě minuty, jindy může takzvaný navozený „stav“, trvat od tří do pěti minut. Kdy se účinky dostaví? Okamžitě po inhalaci. Jenomže nejenom inhalací můžete dosáhnout kýženého výsledku. Jsou známé také jiné možnosti použití. Právě inhalace čili přičichnutí, škodí vašemu organismu nejvíce, protože si poškozujete nosní sliznici a plíce. Lepší způsob, jak tento produkt používat je nechat ho stát v rohu. Otevřete lahvičku a necháte ji volně, aby se látka rozplynula po místnosti. Daleko lepší a šetrnější způsob, jak si neponičit zdraví, protože se jedná opravdu o chemické látky, které jsou pro naše tělo nebezpečné a jedovaté.
koktejly a voda.jpg
Jaké pocity se dostaví? Další otázka, na kterou si odpovíme. Pocítit můžete teplo, ale také závratě a malátnost. Ztratíte úsudek, ucítíte silné bušení srdce, možná také proudění vaší krve, jakoby návaly horka. Může vám také zčervenat obličej. Mezi další příznaky se řadí snížené vnímání bolesti nebo naopak zvýšené cítění hmatu. Pocítíte sexuální chuť a tyto látky také uvolňují hladké svalstvo čili oblast konečníku a vaginy.
Látky používají zejména homosexuálové, a proto jsou tyto produkty běžně k dostání v gay klubech.

Podobné příspěvky