Nespokojte se s pokerem na kuchyňském stole

Určitě si vzpomenete na své první zasvěcení do této skvělé karetní hry, která si říká poker. Kam se hrabe kanasta, nebo žolíky, viďte?

Zasedli jste s otcem ke kuchyňskému stolu a začali jste s pravidly. Ty první hry nebyly zrovna promyšlené a plné taktiky, ale u seznamování se s pravidly pokeru to ani jinak nejde. Pravidla musíte mít v malíčku, abyste se mohli posunout dál.

casina

Později už zapracovala taktika a strategie. Zvláště, když jste přešli na desetníky, nebo koruny, místo žetonů. A to stále na kuchyňském stole. I když s přáteli Vašeho otce.

Tolik her jste již odehráli s dospělými hráči, přáteli Vašeho otce, že jste si troufli i na „kuchyňský stůl“ svých kamarádů, nebo i do dnešní doby Vám cizích lidí.
Netáhne Vás při Vaší úspěšnosti něco víc, než jen onen pověstný kuchyňský pokerový stůl?

· Česká pokerová tour Vás ještě nedostihla?
· Neláká Vás zasednout k opravdovému pokerovému stolu s poloprofesionály, nebo rovnou s profesionály?
· Nechcete změřit své síly, dovednosti a um, které ve Vás probudil Váš otec?

Opusťte kuchyňský pokerový stůl.
Začtěte se do aktualit a novinek o pokerové české tour. Zjistěte vše, co se této hry týká. Zkuste své štěstí a zhodnoťte svůj čas, který jste strávil nad pokerem s kamarády a přáteli.

Máte stejnou šanci dostat se mezi špičku českých hráčů pokeru, jako ostatní. Ne, nejste troufalí. Nepodceňujte se. Kde jinde byste nasbíral skutečné zkušenosti?
Jestli Vás poker opravdu pohltil svou výjimečností, pak rozhodně neváhejte a jděte do toho. Budete přínosem pro českou pokerovou tour. Přivanete nový vítr do těchto ustálených vod.

hráči

Jen se seznamte s příběhy obyčejných lidí, kteří svou profesí mohli splynout s davem. Ale díky pokeru a české pokerové tour se nejenom zviditelnili, ale také vydělali spoustu peněz. Už je netrápí, co budou jíst a kde budou spát. Už jen sledují, kdy se opět bude hrát a s kým.