Naše společnost vám nabízí nejen stěhování po Praze, ale zabýváme se také mezinárodním stěhováním, což je v poslední době velmi oblíbená a hojně využívaná služba. Absolutně však nezáleží na tom, zdali se budete stěhovat v rámci naší země, či se vydáte začínat nový život někam jinam. Naše služby jsou vždy bez jediné chybičky.

Pokud si najmete na stěhování vašich věcí naší firmu, zaručujeme vám, že vše proběhne bez sebemenšího stresu. My se postaráme o všechno. Jediné, co musíte udělat vy, je zavolat na náš dispečink. Zde nám sdělíte termín stěhování a podrobný seznam věcí, které budete chtít přemístit na novou adresu. Součástí našich služeb je zapůjčení obalových materiálů, kartonů i krabic. Je však nutné, požádat si o ně dopředu. Proto nám na dispečinku sdělíte i tuto informaci. Poté se s vámi domluvíme na veškerých náležitostech a je hotovo. Samozřejmě nám můžete také zaslat nezávaznou poptávku, která je součástí našich služeb. Do našich služeb patří také stěhování drobných předmětů i těžkých břemen. Zvládáme obojí. A stále to není všechno, do našich služeb zahrnujeme také:
1. Montáž nábytku a kuchyňských linek.
2. Vyklízení nemovitostí, likvidaci pozůstalostí.
3. Odvoz na sběrný dvůr.
4. Stěhování firem i bytů.

Pokud si chcete objednat stěhovací firmu, která se postará o všechno, vyberte si nás .
Můžeme vám zaručit, že vše proběhne hladce a bez problémů. I když je stěhování snad nejneoblíbenější činností vůbec, my si s ním dokážeme poradit skutečně hladce. Dáváme vám tři garance, a to garanci bezpečí, garanci ceny a garanci flexibility. Můžete si nás objednat také o víkendu nebo ve svátek. Jsme skutečně variabilní a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Dbáme na to, aby s našimi službami byli zákazníci skutečně spokojeni.