Stáří sebou přináší nejen krásná léta, které babičky a dědečkové tráví se svými vnoučátky a pravnoučátky a užívají si zasloužený odpočinek, ale bohužel i spoustu nemocí a psychické změny jako je třeba Alzheimerova nemoc, stařecká či jiná demence a podobně.
Péče o takto nemocné je náročná nejen pro samotné pacienty, ale i jejich příbuzné, kteří by se rádi s láskou o své rodiče a prarodiče postarali, ale často to z časových a dalších důvodů nejde. Taková situace je složitá pro celou rodinu a často nemají ani ponětí jak se vlastně o takového člověka starat.
babička v kožichu
Než se dostat do zbytečných problémů a nebýt schopni poskytnout dokonalou péči, tak je lepší své příbuzné svěřit do péče, kterou poskytuje alzheimer centrum.
Jedná se o komplexní péči, která je poskytovaná 24 hodin denně a to odborným personálem. Nejen odborná, ale i nadstandardní péče je součástí služeb a klienti získají příjemný, laskavý a profesionální přístup.
Vše je cílené tak, aby se pacienti cítili ne jako někde v nemocnici, ale spíš jako doma a nechybělo jim jejich původní prostředí. Jde o to, aby i přes všechny zdravotní a jiné problémy mohli staří a nemocní lidé žít svoje poslední roky života důstojně a na úrovni.
I příbuzným tak spadne kámen ze srdce, když budou vědět, že o jejich milované rodiče nebo prarodiče bude s láskou a vysokou starostlivostí denně postaráno i bez jejich přítomnosti.
vrásčitá babička
Klienti jsou ubytovaní v moderních a přírodou obklopených prostorech, takže se budou cítit jako doma a žít na vysoké úrovni. Průběh stáří, které je provázené různými poruchami se tak zmírní a vy získáte jistotu, že se vašim příbuzným nic nestane a nebudou sami.
Díky individuálnímu přístupu získají dostatek lásky a péče a nebudou strádat ani mít pomyšlení na stesk po domově.
Jde o to, aby lidé trpící těmito poruchami spojenými se změnou v chování byli v bezpečí a pod neustálým dohledem.