Cokoliv si budete přát, vždy však s pravidly, která se u nás dodržují


Naše služby zahrnují:

1. Erotické masáže – součástí je také sprcha nebo vana s danou partnerkou, která může být oděná nebo svlečená podle vašich představ. Přiobjednat si lze i erotický taneček neboli lap dance a také masáž prostaty. Rozhodně využijte slasti, která se nabízí! Čeká vás vyšší úroveň dívek, než kdekoliv jinde, krásné a elegantní, svůdné a obnažené, ale také příjemné prostředí.

noc

2. Masáž penisu – oddálení orgasmu se v tomto případě provádí ve velkém, abyste si to nakonec mohli co nejvíce užít. Nahromadí se energii, ale také pocity vzrušení, chtíče a vyvrcholení tak bude daleko intenzivnější.

3. Nuru masáže – tělo na tělo, což si užije naprosto každý! Používá se k tomuto účelu speciálně vyvinutá gelová hmota, která zajišťuje perfektní klouzání těla partnerky po vašem těle.

4. Mýdlové masáže – mýdlová pěna vás obohatí o živiny, ale také o výjimečné prožitky.

Praktiky, které vás uvolní a ještě k tomu potěší!

Přijít může každý, pokud je vám více jak 18 let. Ženy, muži nebo i páry dohromady a společně si mohou užít pocity vzrušení, něhy, touhy, slasti a krásného vyvrcholení.

Zprostředkováváme hned několik druhů masáží, které vás vezmou do světa smyslnosti a báječného prožitku .
ü Ani některé ženy se nebojí zkoušet nové a nečekané věci. Rády objevují, mají rády erotiku a vše kolem toho a také se rády nechají hýčkat, když to může dělat i jejich partner.

spodní prádlo

ü U nás se nic z našich služeb za podvádění neberete. Poskytujeme jenom soulad a harmonii s přírodou a také s potěšením vašeho ducha a především vašeho těla formou erotických a vzrušujících prožitků, který si zkrátka jenom báječně užijete a do sytosti vychutnáte.

ü Ano můžete si to udělat i doma, ale to nepoznáte naši rozkoš, a pocity, které umí vytvořit naše báječné masérky, které to všechno opravdu umí dokonale.

Podobné příspěvky