Autojeřáby můžete téměř v mžiku povolat do akce a splní všechny vaše požadavky. Zvedací systém je stabilně umístěný na robustním podvozku automobilu, který se dostane do jakéhokoliv terénu.

auto

Stroje můžete získat do pronájmu za přijatelnou cenu a budete se tak těšit z rychle a precizně odvedené práce. Můžete si vybírat z široké nabídky, kde se jednotlivé vozy liší nosností a manipulačním rozsahem. Hodí se na montáže či demontáže velkých objektů, výškové práce, montáže vazníků či střešních panelů apod.
Vybírejte si vždy prověřené firmy, které ručí prověřenou technikou za výhodných cenových podmínek. Samozřejmou součást pronájmu zahrnuje odborné poradenství, doprovodný servis a kvalifikovaná obsluha pronajatého zařízení. K tomu ještě získáte zkušenou profesionální obsluhu.

Nosnost autojeřábů je opravdu velmi široká a to od 8 až do 55 tun a manipulačním dosahem až do 55 metrů.U všech strojů se provádí pravidelná technická údržba. Tyto revize jsou totiž tím správným klíčem k úspěchu a spokojenosti všech zákazníků. Pokud si nevíte rady, oslovte odborníky na slovo vzaté, kteří posoudí do nejmenších maličkostí váš stavební projekt a poradí vám s výběrem toho pravého stroje. Najdou pro vás nejvýhodnější řešení s ohledem na finanční a časovou úsporu. Kvalifikovaně vám nastaví pracovní postup, abyste předešli veškerým problémům a komplikacím.
Vypůjčení trvá jenom pár hodin a můžete využívat stroje až několik dní. Některé společnosti dokonce nabízí i ukázku svých jeřábů při samotné práci, takže budete hned v obraze.

kabina

Dejte na dostupné reference
Hodnocení předešlých zákazníků vám může hodně napovědět o firmě, ve které si chcete daný stroj zajistit. Mohou mít písemnou nebo i obrazovou formu. Na prvním místě je bezpečnost práce, spolehlivost a funkčnost vypůjčených strojů. Využít je můžete k různým účelům, jako je demontáž sila, montáž dřevostavby, kácení stromů, usazení antény na výškový dům, montáže vazníků či střešních panelů.
Přejeme hodně štěstí při práci!