Přemýšlíte, co je tou nejlepší odměnou pro tvrdě pracujícího muže? Ať už jste milující manželka, přítelkyně, dobrý přátel nebo jste to Vy sám, kdo se chce odměnit, u nás najdete opravdu jen to nejlepší. Jako jediní v naší republice nabízíme exkluzivní nuru masáž, jedinečný zážitek, kdy Vás masérka hýčká svým vlastním tělem. Víte, v čem spočívá její kouzlo? Tím tajemstvím je speciální nuru gel, který zaručí, že masáž bude hladká, vše bude příjemně klouzat a tření tělo na tělo bude více než příjemné. Jedná se o starou orientální techniku, u nás bohužel málo známou. Dochází k mísení mužské a ženské energie, k vyrovnávání sil. Jedná se o zajímavou tantrickou techniku masáže tělo na tělo, která vede k dokonalému uvolnění nejen Vašeho unaveného těla, ale i mysli.
siluety u Buddhy

Vyzkoušejte to na vlastní kůži

Vy jste náš klient, vy si můžete vybrat, která dívka se Vám bude věnovat. Všechny naše dívky jsou školené profesionálky a budou se Vám věnovat pečlivě a ochotně, přesně podle Vašich potřeb. Jakékoliv podrobnosti nebo zvláštní přání záleží pouze na Vaší domluvě s konkrétní dívkou.
Najdete nás na diskrétní adrese, a pokud si předem zavoláte, můžeme Vám zaručit, že se Vám bude Vámi vybraná dívka moci okamžitě věnovat. Jak jednou vyzkoušíte náš masážní salon, již nebude chtít navštívit žádný jiný. Kromě nuru, Vám můžeme nabídnout i klasické, lehce erotické, nebo dokonce přímo tantrické masáže od jedné, nebo i dvou dívek.
masáž od ženy
Vy jediný se na chvíli stanete středobodem vesmírua vychutnáte si ten nejúžasnější zážitek ve svém životě za přítomnosti dvou krásných dívek a jejich hebkých a šikovných rukou. V základní ceně je i nealkoholické osvěžení a sprcha společně s vybranou dívkou.
Nevybírejte dlouho, naše dívky jsou velmi a jejich rozvrh je velmi rychle zaplněn. Když budete příliš váhat, může se Vám snadno stát, že si hodně dlouho počkáte, než bude Vaše masérka mít čas se Vám věnovat.