Pokud toužíte po tom, aby se vám v životě konečně ulevilo, abyste se zbavili vleklých a nekonečných nemocí, byť jsou to jen drobné, ale táhlé virózy, a aby se nad vámi konečně rozzářilo slunce, pak v sobě musíte najít a probudit dobro. Musíte ho najít, byť by šlo jen o nepatrnou jiskřičku, protože je jasné, že i ve vás je, v každém z nás je totiž ukryto stejně tak jako je v nás ukryt zlý princip. A až jej naleznete, musíte jej rozdmýchat jako plamínek, musíte jej nechat zářit a proudit ven z vašeho nitra. A poté se celý váš dosavadní život promění.

bohyně

Budete se cítit jako znovuzrození, všechno vám půjde dobře od ruky, všichni na vás najednou budou milí a vy budete milí na ně. Vše vás bude těšit, ze všeho se budete radovat. A nebude vás to stát vůbec nic, ani korunu, materiální svět totiž stojí úplně někde jinde, než se nachází skutečné, a především trvalé lidské štěstí. Prostě to jediné, co musíte udělat, je začít pátrat po tom dobrém ve vás, bez toho to nepůjde. Všichni se totiž už jako malá miminka rodíme s tím, že je v nás obsaženo jak dobro, tak zlo, a to ve stejné míře a jde jen o to, co časem vyhraje, co budeme více živit a posilovat. A jestli nevíte, jak na to, tak se jednoduše podívejte zde na tyto stránky , kde pravděpodobně naleznete odpovědi na mnohé vaše otázky, které vás doposud trápily.

surrealismus

Nejste totiž přirozeně sami, kdo se těmito věcmi zabývá a kdo touží po tom žít lepší a vyrovnanější život. A přitom stačí jen tak málo, prostě jen hledat a naslouchat. A nebude to trvat dlouho a objevíte v sobě bohyni Kálí, objevíte v sobě Máří Magdalénu, objevíte v sobě archanděla Gabriela, neboť oni jsou ztělesněným dobrem, které prostupuje napříč lidskými generacemi a je jen na nás, zda jim vyjdeme vstříc s otevřenou náručí.