Jste-li podnikateli a máte v úmyslu prezentovat se víceméně jen v lokálním měřítku, nejednou není zrovna ideálním řešením sázet jenom a pouze na tradiční internet. Protože ten dokáže rozšířit mezi lidi ledacos, ovšem je dokonalý spíše tehdy, má-li být osloveno velké množství všemožně po světě roztroušených lidí. Zatímco pokud se toužíte obrátit pouze na ty, kdo jsou ve víceméně bezprostředním dosahu, je lepší a určitě i efektivnější volit tak jaksi osobnější, bezprostřednější formu komunikace.

tisk

Ideální jsou v tomto případě letáky. Protože ty lze rozdávat kolemjdoucím, čímž je maximálně bezprostřední kontakt zaručen, lze je nechávat na k tomu vyhrazených místech v obchodech, kancelářích, provozovnách a podobně, lze je snadno roznést i do poštovních schránek spoluobčanů.
A tyto tak projdou rukama těch, kdo žijí v daném místě a jeho okolí, těch, na koho má být v tomto případě zacíleno.
Že je to drahé? Jistě, ve srovnání s publikováním téhož materiálu na internetu se to takovým být jeví, ovšem děsit se toho v žádném případě netřeba. Protože je možný i tisk letáků levně, při čemž člověk zase až tak hluboko do kapsy sáhnout nemusí. A to ani jako v tomto případě, kdy jde o tiskoviny více než zdařilé, vysoce kvalitní, a to ať už je k jejich vyhotovení použit ofset nebo digitální tisk.

roznos letáků

A nejen v typu tisku se skrývá kvalita. Dokonalosti je tu dosaženo i volbou toho nejideálnějšího papíru, dejme tomu lesklého křídového s gramáží od 115 do 300 gramů, jenž je navíc i akčně zvýhodněn.
Své letáky té nejlepší kvality si tak může nechat natisknout prakticky každý. Za nízké ceny a v krátkém dodacím termínu, s možností nechat si je levně doručit firmou DPD už druhý pracovní den kamkoliv po vlastech českých.
Takže rozhodnete-li se pro tuto formu sebepropagace, nic vám nestojí v cestě. Nemusíte to řešit ani po amatérsku, jak jsme činívali v polistopadovém období roku 1989. A kvalitní letáky vám zaručeně prokážou dobrou službu.