Nenechte se zviklat

Jestliže váháte nad tím, zda se přestěhovat do klidných míst naší země, neváhejte! To je jediná rada, která se nabízí.

Podívejte se, celý život jste usilovně pracovali. Vychovali jste samostatné bytosti, které se v životě dobře uchytily a mají své rodiny a starosti, se kterými se musí také sami poprat. Stejně, jako Vy kdysi. Nyní je čas myslet také trochu na sebe. Žádné výčitky mít nemusíte, když se rozhodnete prožít zbytek života v domku na kraji jezera. Přestěhujte se!

klíč na provázku

Jen aby to nebyly jen výmluvy.

Hledáte důvody, proč tak neučinit? Nejde jen o výmluvy, protože se trochu obáváte toho, že nebudete nablízku svým potomkům? A uvědomujete si, kolik času ti dnešní mladí mají? Kolikrát Vás navštívili? Hlavně telefonují, viďte? Vidíte! A telefonáty můžete přijímat i v tiché destinaci.

Nebo se obáváte toho, jak to bude se stěhováním? Jakým způsobem svou domácnost přestěhujete ? Jak skloubí Vaši potomci čas, aby Vám pomohli?

Nebo Vás snad potomci přemlouvají, ať to neděláte? Nemají snad úmysl zneužívat Vašeho volného času k hlídání svých potomků? Samozřejmě, že byste tak rádi činili, ale není toto snad starost rodičů?

Ne, opravdu není důvod k tomu, abyste nezačali žít svůj život v místech, kde budete odpočívat, chodit do lesa, chytat ryby, radovat se z každého dne, který můžete společně prožívat bez starostí všedního pracovního dne! Však jste si své už několikanásobně splnili!

Se stěhováním si starost rozhodně nedělejte!

Neustupujte ze svého rozhodnutí změnit místo trvalého pobytu! Vždyť jste se na tuto část Vašeho života těšili ze všeho nejvíc. Vaše děti i vnoučata si cestu k Vám vždycky najdou, budou-li doopravdy chtít.

stěhování

Stěhování domácnosti Vám zajistí profesionálové v tomto oboru zkušení, aniž byste museli hnout prstem. Vy se jen přesunete do svého nového bydliště, kde na Vás bude už čekat Vaše domácnost.

Vidíte snad nějaký problém?

Podobné příspěvky