Malé lahvičky poppers do 15 ml jsou stále v oblibě. Používají se denně po celém světě. Vždyť jenom jednoho jediného nejoblíbenějšího druhu Rush Ultra Strong se prodá denně miliony lahviček na celém světě. To je opravdu velký počet. Na tomto příkladu vidíte, jak jsou tyto lahvičky velice oblíbené.
fanoušci kapely.jpg

§ Obecně je známo, že lahvičku můžete nechat někde na stolku v místnosti a následně si můžete do sytosti užívat rozkoše. Vaše sexuální touha poroste a budete si postupně vychutnávat všechny příznaky, které v sobě tyto lahvičky ukrývají. Na někoho mohou mít také nežádoucí účinky, takže buďte opravdu opatrní. Jsou známy bolesti hlavy, malátnost, ztráta zábran ale také nevolnost od žaludku či závratě. Ovšem jiné je to v případě, že se to podaří. To je pak jako výbuch extáze! Většinou se používají při sexuálním styku a to jak mezi mužem a ženou, tedy heterosexuály, tak také mezi homosexuály, protože látky v těchto lahvičkách způsobují uvolnění hladkého svalstva čili oblasti konečníku. Díky tomu si anální sex užijete snadněji a do sytosti. V některých jiných případech se uvádí, že látku z lahvičky můžete vdechnout, což se ale nedoporučuje ze zdravotního hlediska. Ovšem účinek se dostaví okamžitě a trvá asi od jedné do čtyř minut. A to je pak také opravdu bomba. Zčervená vám obličej, začne bušit srdce a tak dále.
požitek ze sněhu.jpg

Vybírat si můžete ze sta druhů

V dnešní době je nabídka opravdu široké. Mezi nejznámější země, které poppers dováží, patří Německo, Anglie, Japonsko nebo také Amerika a mnohé další země nejenom Evropské Unie, ale i celosvětových výrobců. Lahvičky k nám putují z celého světa, protože se po celém světě také prodávají i vyrábí. Česká republika tak není jedinou zemí, kde byste tyto lahvičky s látkou zvanou nitrity našli. Můžeme si ještě říci, že lahvičky mají také několik přezdívek. Fun love, amys, nebo třeba pro neznalé, nitrát, těmito všemi a ještě i mnohými dalšími názvy se označují právě tyto produkty.