Poraďte si jednoduše

Trochu Vás zaskočil blížící se termín, viďte? A naplánoval jste si všechno dobře? Hloupá otázka, jasně. Při plánování musíte mít ale v záloze i čas na rizika spojená s nepředvídatelným. Ono se to říká lehce, když veškerá zodpovědnost neleží na našich bedrech, ale na těch Vašich.
Přesto pro Vaši propagaci existuje řešení, a to tisk letáků levně! To koukáte, co?


Letáky nemusí být roznášeny jen pro obchodní řetězce, které s tímto propagačním materiálem patří mezi stálé klienty tiskáren. I Vy je můžete použít právě pro svou událost.

A tenčící se obnos peněz pro pořádání akce, kterou organizujete, bude stále stačit. A budete si moci určit všechny potřebné informace, které na letáku chcete mít.
Proto nepropadejte panice a začněte přemýšlet o tom, jak se i tohoto úkolu zhostit co nejlépe a co nejrychleji. Čas tlačí!

Vy zadejte, firma zajistí

Propagace bývá asi jednou z těch nejdůležitějších úkonů, kterou musí každý organizátor dobře zvládnout, nemyslíte? Umíte si představit, že na dlouhodobě připravovanou událost nepřijde žádné obecenstvo? Čí to bude asi chyba? No přece Vaše!


Takže se začněte soustředit na obsah a vzhled propagačního materiálu a nechte letáky vytisknout levně!

Ujasněte si:

· typ papíru, abyste svou akci nabídl na úrovni,
· zda zvolíte jednostranný, nebo oboustranný tisk,
· skládání letáku, jako psaníčko, nebo jen na polovinu,
· budete-li chtít zamezení znečištění tiskoviny, aby získal trvalou hodnotu,
· množství natištěných letáků.

Nezapomeňte na trefný obsah tiskovin a nakonec své požadavky zadejte online a hned si spočítejte cenu, kterou za celý tisk letáků zaplatíte.
Budete-li s výslednou cenou spokojeni, zadejte data natvrdo a nechte pracovat firmu! Vy se věnujte ostatním důležitým činnostem.

Podobné příspěvky