Ať už jste jen malým soukromníkem či vlastníte velkou společnost s několika pobočkami, tak dobře jistě víte, jak důležitá je propagace Vašich produktů a služeb. Pokud se o Vás lidé nedozvědí, tak k Vám nepřijdou. K získání zákazníků je důležité podniknout několik marketingových kroků. Jedním z nejčastěji využívaných způsobů propagace v dnešní době jsou letáky. Jde o cenově velmi výhodný způsob propagace Vaší společnosti v jejím nejbližším okolí.

tisky

Je důležité, aby takový dobře vytvořený leták obsahoval všechny důležité informace a přitom Vaše budoucí zákazníky příliš nezahltil. Musí upoutat pozornost na první pohled. A přesně takové dokonale graficky zpracované letáky Vám vytvoříme my. Stačí jen nahlédnout do kalkulace tisku a ihned zjistíte, že jde o cenově dostupný produkt pro každého. Samozřejmě, že plně vyjdeme vstříc Vašim přáním a požadavkům a můžeme všechno vytvořit podle Vás nebo můžete využít skvělých služeb našich designérů a grafiků.

V naší nabídce však nenajdete pouze letáky. Pro lepší přehlednost Vašich produktů můžete využít také naší nabídky pro vytvoření dokonalých katalogů či brožur. I zde, pokud nahlédnete do kalkulace tisku, uvidíte, že naše ceny jsou opravdu velmi přístupné. V další nabídce také naleznete možnost nechat si u nás vytvořit také plakáty, vstupenky, dárkové poukazy a další propagační materiály.

leták

Ani na Vaši kancelář nezapomínáme. Vybavíme Vaši kancelář reklamními tiskovinami, jako jsou hlavičkové papíry, obálky, bloky, desky či vizitky. V kalkulaci tisku stačí jen zadat požadované parametry, zvolit druh materiálu, barvy a samozřejmě předlohu a počet kusů a ihned zjistíte konečnou cenu, která už se nijak nebude měnit. Na naši práci se můžete stoprocentně spolehnout. Vytvoříme Vám dokonalé propagační materiály ve velmi krátkém časovém úseku, všechno dokonale zabalíme a doručíme až k Vám do každého koutu naší republiky.