Dnešní uspěchaná doba nás tak trochu ubíjí. Proto bychom měli čas od času vysadit a věnovat se pouze svým přátelům nebo koníčkům. Nemáte na nic takového čas?

stan

  • To je velká škoda a pro vaše zdraví to rozhodně není to nejlepší.
  • Zejména pro vaši psychiku.

Zkuste hodit na jeden víkend starosti za hlavu a udělejte si s přáteli zahradní párty. Vyčistíte si hlavu a přijdete na jiné myšlenky. Nežli začnete argumentovat tím, že by mohlo pršet a vaši hosté by si asi na grilovaných dobrotách příliš nepochutnali, pak ZADRŽTE. Máte přeci možnost dát jim střechu nad hlavu v podobě párty stanu. Jestliže si nejste jistí tímto nápadem, pak není zapotřebí velký stan hned kupovat. Nejprve si ho můžete pronajmout a uvidíte, jestli to bude to pravé pro vás a vaše přátele.

  • Nabídky půjčení těchto zajímavých a promyšlených konstrukcí využívají i romantické páry, které se rozhodly prožít svůj slavný den tak trochu netradičně.
  • Proč se tísnit v nějaké restauraci, když mohou být všichni u svatební tabule na čerstvém vzduchu?

A nemusíte se obávat, že nad vámi bude něco neforemného, co vám bude spíše připomínat marodku z pionýrského (nebo skautského) tábora.

Nedostatky? Nejsou

Párty stany, které jsou určené pro takto slavnostní příležitosti, rozhodně na žádné oslavě ostudu neudělají. Naopak.

oslava

  • Pod slavnostním baldachýnem se nevěsta bude cítit jako opravdová princezna.
  • Tak pozor, pane ženichu, ať jste tím pravým princem pro celý život.

Jen na doplnění – nevěsta si nemusí brát rozhodně terénní obuv ke své svatební toaletě. Na podlahu se může instalovat koberec, jaký si sami vyberete. Nečekají vás ani žádné technické problémy. Konstrukce je upevněna takovým způsobem, že vydrží i silné islandské větry. A pro ty nešikovné jedno uklidnění na závěr – stěny jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu.