I vy patříte mezi společnosti, které mají po republice celou řadu poboček a obchodních partnerů. Jednání po emailu, nebo po telefonu může být náročné. Velmi přínosné jsou pro vás tak osobní schůzky a nejrůznější možnosti pro setkání s vašimi kolegy, dodavateli i odběrateli a vašimi zaměstnanci.


Velmi oblíbenou příležitostí pro osobní setkání jsou nejrůznější školení, kde získáte nejen nové cenné poznatky, ale máte možnost i osobní diskuze se svými spolupracovníky. Jistě nám dáte za pravdu, že ne všechny záležitosti je možné vyřešit telefonicky a že je velmi vhodné pobavit se nad nejrůznějšími novinkami u jednoho společného stolu.

Při takových jednáních je velmi důležitá příjemná atmosféra, aby se všichni zúčastnění cítili uvolněně a nic nebránilo podnětné diskuzi. Pro takové případy je nutné vybrat vhodné místo, kde uspořádat firemní seminář, školení, nebo firemní večírek. Krásná místa naleznete především na Vysočině. Tato lokalita je vhodná nejen díky svému nádhernému okolí, ale především pro svou výhodnou polohu. Díky blízkosti dálnice je snadné se přepravit na místo ze všech koutů republiky, perfektně dostupná je především pro vaše hosty z Prahy nebo Brna. Ti ocení především možnost nakrátko uniknout ruchu velkoměsta a ukrýt se do klidného prostředí Vysočiny.


Praktický průvodce

Připravili jsme pro vás velmi přehledný a ucelený seznam školících center, která splňují náročné požadavky na moderně vedený způsob prezentace a přitom poskytnou dostatek pohodlí vašim hostům a zaměstnancům. Nelze opomenout ani možnost dalšího vyžití, které se v místě nabízí. Pro vaše zaměstnance bude wellness centrum nebo sportoviště vítanou relaxací po pracovních povinnostech.

Místo pro vaše příští školení hledejte u nás a jistě vás přesvědčíme, že se na naše stránky vyplatí vracet znovu a znovu.