Skvělá zábava pro školáky

Děti školou povinné tráví až nezdravé množství času u počítačů, tabletů a mobilních telefonů. Jak je od moderních technologií alespoň na nějakou dobu odtrhnout, když je nenalákáte do přírody nebo na cvičení? Vezměte je do zábavného dětské parku, kde můžete strávit klidně celý den. Kromě různých herních a zábavních prvků naleznete také potřebné zázemí v podobě sociálních zařízení a možnosti občerstvení. Máte tak rázem postaráno o skvělé místo na rodinný výlet, při kterém si vaše ratolesti užijí spoustu legrace a zábavy.
Vezměte vaše ratolesti do ověřeného ráje plného her, zábavy a krásných zážitků

skákací hrad

  • Na rozloze 55 tisíc metrů čtverečních naleznete všechny možné prolézačky, nafukovací skákací hrady, různé druhy trampolín a další herní prvky, které budou chtít vaše ratolesti s radostí vyzkoušet. Zkrátka všechno, na co si jen vzpomenete. Vezměte je proto do rodiči i dětmi ověřeného ráje plného zábavy a zdravého pohybu, který baví. Nechybí spousta zábavných atrakcí pro kluky i holky, pro malé i velké. Ti nejmenší ocení různé skluzavky, opičí dráhy, jízdy na odrážedle a zábavné skákací hrady, větší si zase mohou vyzkoušet paintball, lukostřelbu nebo autodráhu.
  • Zážitkový areál pro malé a velké – to je spousta prostoru pro zábavu, hry a setkání s vrstevníky. Připravte vašim ratolestem báječný program na víkendové odpoledne a nechte je se vyřádit na atrakcích a sportovních prvcích, které jsou na venkovním i vnitřním prostoru k dispozici.

skákání

Tento zážitkový areál je také skvělým místem pro školní nebo školkové výlety
Na své si tu přijdou malí i velcí, prvňáci i páťáci. Takový výlet je pak skvělou příležitostí k tomu, aby se menší i větší zdravě hýbaly na čerstvém vzduchu a aby rozvíjeli své pohybové dovednosti. V zážitkovém ráji pro malé i velké se nikdo nebude nudit, o zábavu je maximálně postaráno.