K pravému muži vždy patří několik důležitých doplňků, aby byl pro ženu co nejvíce přitažlivým. Musí prostě ženě imponovat.

prodejce

  • A jelikož ženy jsou většinou zaměřeny na detaily a umějí si všimnout i sebemenší maličkosti, pak je zapotřebí vše sladit do nejmenších podrobností.
  • Takovým rušivým elementem by mohly být například i špatně volené tkaničky do bot.

Je jistě zřejmé, že jedním z nejdůležitějších doplňků jsou hodinky. Pokud pomineme kravatu, slušivý účes, okouzlující vůni…

  • Je jasné, že si muž nebude pořizovat hodinky pouze z toho důvodu, aby uchvátil nějakou ženu.
  • To je spíše vedlejší produkt.

Důležitým kritériem při jeho výběru budou jistěněkteré „vychytávky“, které tento doplněk i pomocník bude mít. Pokud je muž aktivní a je neustále v pohybu, pak pro něho budou nejvhodnější pánské sportovní hodinky, které mají několik důležitých funkcí. Jsou konstruovány tak, že mohou na každý sport se svým majitelem. Nemusí se tedy bát, že mu je někdo v době nepřítomnosti jednoduše ukradne. Kromě toho nebudou ani nikterak překážet.

sportovní hodinky

Časomíra i hlídač zdraví

Dnešní moderní muž si už dávno zvykl, že jeho hodinky neukazují pouze aktuální čas, ale mají mnohem více funkcí. Dalo by se říci, že šetří svému majiteli místo v kapse i mozkové závity.

  • Nemusí nosit kalendář. Hodinky ho mají v sobě zabudovaný.
  • Při běhu si může jednoduše stopnout, jestli si od minule zlepšil čas.

Jestliže je budoucí majitel opravdu nadšeným sportovcem, pak by bylo nejlepším řešením, aby si pořídil takzvanýfitness náramek. Na tom si může nastavit denní počet kroků, který má v plánu uskutečnit. Zjistit, kolik spálil při své sportovní aktivitě kalorií. Jeho hodinky budou dokonce monitorovat délku a kvalitu jeho spánku. Funkce celodenního sledování srdečního tepu asi už v tomto případě nikoho nepřekvapí.
Tyto hodinky ale umějí ještě daleko více.