Nejen zkušení rybáři, ale také začátečníci dobře vědí, že základem pro dobrou chytačku je kvalitní prut. Rybářské pruty však také mají své určení a použití, takže je důležité se rozhodnout, na jaký typ ryby se k vodě chystáte a podle toho se vybavit příslušným prutem. Jenže i pokud zvolíte správný typ prutu, ještě to stále nestačí, protože prut bez návnady a háčku je Vám prakticky naprosto k ničemu.

návazec

Pokud se vydáváte na sumce, budete potřebovat kvalitní a spolehlivé montáže na sumce, a pokud se chystáte naopak na kapry, potřebujete mít návazce na kapry. Této rybě totiž nemůžete dát jen tak návnadu na háček, ale je potřeba ji připevnit tak zvaně pod háček a to za pomocí gumičky. Návnadou na tento druh ryby může být prakticky cokoliv. Gumičkou můžete k háčku přidělat jak kukuřici, tak boilies nebo cokoliv na co jste zvyklí chytat.

Kromě návazců na kapry s připevněnou gumičkou, kterou připevníte pod háček návnadu, můžete na lov této ryby také využít k zavěšení pod háček krmítko naplněné krmnou směsí, kterou si můžete pořídit v naší nabídce nebo si doma sami vyrobit svou vlastní originální krmnou směs. Je už na Vás, jestli zvolíte jeden nebo druhý způsob, každopádně s kvalitním vybavením bude Váš úspěch zaručen.

vázání

V naší široké nabídce najdete zajisté vybavení v tak vysoké kvalitě, kterou oceníte. Nabízíme Vám opravdu široký sortiment rybářských potřeb všeho druhu a to za velmi příznivých cenových podmínek. Návazce na kapry i montáže na sumce či navázané háčky u nás naleznete hned v několika variantách a to nemluvíme o velkém výběru různých modelů rybářských prutů a přímo obrovské nabídce návnad a nástrah a nejrůznějších krmných a vnadících směsí.