Chcete svůj protějšek něčím překvapit? Rádi byste si udělali radost a odpluli na chvíli od každodenních starostí někam pryč, kde byste si mohli odpočinout, užít si jeden druhého a ještě třeba vidět něco krásného?
Wellness pro dva v Beskydech pro vás bude tou pravdou volbou. Beskydy nabízejí nesčetné množství krás a využití. Ať už jste sportovně nebo turisticky založení, nebo ať už jste milovníky adrenalinu či historie. Naleznete zde opravdu cokoliv.
slunné Beskydy.jpg
Abyste však během svého pobytu stihli obejít to, co vás doopravdy zajímá, vytvořte si určitý plán. Najděte si na internetu, co všechno zdejší oblast nabízí, a co byste mohli navštívit. Následně se rozhodněte, co byste chtěli zažít nebo vidět jako první. Je tady toho totiž tolik, že to během jedné návštěvy určitě všechno nestihnete, proto se zde objevuje i ta možnost, že místo navštívíte ještě několikrát.

Můžete navštívit například Lysou horu, Medvědí stezku, zdejší Beskydský pivovárek založený v roce 2013, Satinské vodopády, ráj dřevěných soch, Hukvaldy, Pustevny, Velký Javorník nebo město Štramberk a jeho proslulé štramberské uši. Vidíte? Tipů je opravdu velká spousta a to stále není všechno.

Velkou výhodou je právě to, že spojíte relaxační wellness pobyt s poznáváním něčeho nového. Proto si ve zdejší přírodě odpočinete opravdu příjemným způsobem. Procházky po zdejším okolí a po zdejší nádherné přírodě jsou výborným antistresovým pomocníkem. Wellness procedury potom uvolní lehce namožené svaly po výšlapu na zdejší hřebeny.
partový dům.jpg
Ochutnejte také místní speciality. Velmi typický je samozřejmě valašský frgál, valašská kyselice, slivovice nebo medovina. Vyberte si nějaký hotel typický pro zdejší prostředí a unikněte od velkoměsta do volné ničím nerušené přírody. Užijte si jeden druhého a dobijte baterie do dalších pracovních dnů. Věřte tomu, že nebudete litovat.