Speciální materiály nejsou žádným problémem

Potřebovali byste nějaké specifické oblečení, ale zjistili jste, že z klasické bavlny nebude možné vámi požadované oblečení vyrobit? Pokud jste se museli upnout k syntetice, určitě jste zjistili, že bude problém s jejím potiskem. Co v takové situaci dělat? Nechejte si poradit specialisty, kteří vám nabízí osvědčené ale zároveň moderní řešení.

trička

Efektivní metody, které splní veškeré požadavky

Některé materiály mohou velmi nepříznivě působit na nanášení barev. Z tohoto důvodu je nutné vzít v potaz chování takových materiálů a upravit nanášení barev na textilií tak, aby všechno proběhlo v pořádku. V dnešní době se uplatňuje mnoho metod, které jsou osvědčené a nabízí potisk i syntetických nebo speciálních materiálů.
Nejznámější technologií je nanášení dvousložkové barvy, které mají vysokou pružnost. Tato vlastnost je velmi důležitá při samotném chováním základního materiálu, který se může vlivem mechanického namáhání natáhnout, což pro samotný potisk neznamená nic dobrého. Díky dostatečné elasticitě však nebude existovat jakékoliv riziko potrhání potisku.

Fleece není žádnou překážkou

Pro milovníky hi-tech oblečení není Fleece žádnou novinkou. Tento materiál je velmi oblíbený, a to jak u levných typů oblečení, tak u těch drahých, I zde je nutné čas od času nanést nějaký potisk, k čemuž se využívá podobná technologie. Zde je však nutné, aby předloha pro tisk byla maximálně přizpůsobena zmíněným technologiím potisku, což není vůbec složité na zařízení.

potisk
Proč se rozhodnout pro odborné řešení speciálních situací?

Splní vaše očekávání na maximum
Při každé objednávce proběhne pečlivá konzultace
Nezkazí jakoukoliv zakázku
Nabídnou vám i zdánlivě nemožná řešení

Jak můžete vidět, se specialisty se vyplatí spolupracovat. Nabídnou vám maximálně profesionální služby v podobě , a to jak v případě jednotlivého odběru, tak v případě dlouhodobé spolupráce.

Podobné příspěvky